Franchising Sistemi

2015 yılında ilk markalaşma sürecine giren markamız, istanbul genelinde franchising sistemiyle hizmet vermektedir. Çok yakında birçok il ve ilçelerde açılacak olan şubelerimizle bir türkiye markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Başvuru süreci ve adayın değerlendirilmesi: Yatırımcı adayları, hem internette www.koftecikara.com adresi üzerinden hem de 0212 682 61 25 nolu telefon numarasından başvuruda bulunabilir. Franchising sistemimiz hakkında ön bilgi alan yatırımcı adayı, daha sonra yüz yüze görüşmede detaylıca tanınır ve sistem hakkında bilgilendirilir. Köfteci Kara’yı temsil edecek iş ortağımızın öncelikle, bu işi severek yapması ve işinin başında durması beklenilmektedir.

Lokasyon seçimi ve onayı: Görüşmeler sonrası yatırımcı adayı, hangi bölgede ve hangi konseptte Köfteci  açmak istediğini belirtir. Yatırımcı adayının önerdiği lokasyon ve mağaza, franchise uzmanlarımız tarafından titizlikle incelenir, fizibilitesi yapılır ve sonuçlar yatırımcı adayıyla paylaşılır. Sonuçların olumsuz olması durumunda yatırımcı adayına kazanç sağlayabileceği yeni lokasyonlar önerilir.

Sözleşme imzalanması: Yatırımcı adayının beklentileri ile beklentilerimizin örtüşmesi sonucu, iş ortağımızı ailemize katmanın ilk adımı olan franchising sözleşmesini Arnavutköy Genel Merkezi’mizde karşılıklı olarak imzalanır. Bundan sonraki süreçte, yatırımcımızı işe hazırlama ve şube açılışı için gerekli hazırlıklar başlatılır.

Mimari proje ve tadilat süreci: Köfteci Kara konsepti için uygulanacak olan proje, mimarlarımız tarafından çizilmektedir. İster mimari ekibimiz tarafından isterse yatırımcımızın çalışmak istediği ekip tarafından inşaat süreci devam ettirilir. Bu süreç, mimarlarımız ve operasyon ekibimiz tarafından profesyonelce takip edilir ve yürütülür. Köfteci olarak, dekorasyon ve süreci ile ilgili herhangi bir ücret talebinde bulunulmamakta, sadece mimari proje ve standartların uygunluğunu kontrol ve takibi yapılmaktadır.

Eğitim: Şube açılışı öncesi personeller, Arnavutköy merkezimizde profesyonel eğitmenlerimiz tarafından bir kaç hafta süren bir eğitime tabi tutulurlar. Bu eğitimi personeller ile beraber, işin başında duracak olan ortağımız-yatırımcımızın da almasını sağlarız. Açılışla birlikte, yeterli süre zarfında Operasyon Ekibimiz şube çalışanlarına eşlik ederek, hem açılış sürecini yönlendirir hem de yatırımcımıza destek olunur.

Şubelerimiz, Operasyon Ekibimiz tarafından, günlük, haftalık, aylık periyotlarda hizmet, ürün kalitesi, hijyen, satış, iletişim gibi konularda denetim ve eğitimlere tabi tutulmaktadır. Her şube ziyareti sonrası tutulan raporlar ve puanlama tabloları ile şubelerin ihtiyaçları ile müşteri-satış hedefleri belirlenmekte, gerekli görülen durumlarda eğitimler planlanır ve sertifikalar verilir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

SOSYAL MEDYA